Wieszaki drewnianie

Drewniane, metalowe a może z plastiku? Wybieramy wieszaki na ubrania! 

Oferta wieszaków dostępnych na rynku jest obecnie bardzo szeroka. Wieszaki potrzebne są w każdym domu. Używamy ich codziennie. Bierzemy do ręki nawet po kilka razy każdego dnia. Wieszaki potrzebne są zarówno paniom, jak i panom oraz dzieciom. Ten niepozorny, ale bardzo potrzebny przedmiot towarzyszy nam i służy pomocą przez całe życie! 

11,90zł 8,99zł
8,00zł 5,90zł
15,00zł 11,80zł
49,50zł 38,90zł
419,00zł 330,00zł
418,00zł 330,00zł
419,00zł 330,00zł
139,00zł 109,00zł
139,00zł 109,00zł
33,00zł 24,75zł
4,00zł 2,90zł
Brak towaru w magazynie
47,00zł 36,00zł
Brak towaru w magazynie
40,00zł 32,00zł
Brak towaru w magazynie
25,00zł 19,00zł
Brak towaru w magazynie
22,00zł 16,90zł
Brak towaru w magazynie
15,00zł 12,00zł
Brak towaru w magazynie
24,00zł 17,98zł
Brak towaru w magazynie
14,00zł 10,90zł
Brak towaru w magazynie
49,00zł 34,90zł
Brak towaru w magazynie
139,00zł 109,00zł
Brak towaru w magazynie
124,00zł 95,00zł
Brak towaru w magazynie
28,00zł 21,00zł
Brak towaru w magazynie
28,00zł 21,00zł
Brak towaru w magazynie

Czym różnią się od siebie różnego rodzaju wieszaki? Wbrew pozorom, nie jest bez znaczenia, które z nich zawisną w naszej szafie. Dla naszej wygody i dla naszych ubrań istotny jest zarówno kształt wieszaka, jak i rodzaj surowca, z jakiego został on wykonany. Na czym polegają te różnice?

Wieszaki z drewna

Wieszaki z drewna mogą przybierać różne formy, jednak wciąż najczęściej w sklepach dostępny jest przede wszystkim ich klasyczny model w formie trójkąta z zaokrągleniami w miejscach, gdzie spotykają się boki: to kształt przetestowany przez wiele pokoleń użytkowników ubrań, który sprawdził się dla większości z części garderoby, zarówno dla pań, jak i dla panów. Ten tradycyjny, klasyczny drewniany wieszak ma opadające ramiona z symetrycznymi nacięciami, w których można umieścić np. ramiączka halki i poprzeczkę, na której można zawiesić krawat czy apaszkę. Ramiona są zaokrąglone, by nie wypychać, nie przecierać i nie niszczyć rękawów. Dzięki takiej budowie, jest wielozadaniowy, a do tego solidny i bardzo praktyczny.

Najtrwalsze wieszaki na ubrania: drewniane, z metalu czy z plastiku?

Wieszak wieszakowi nierówny! Wieszaki, których na codzień używamy w naszych domach i firmach znacznie różnią się od siebie pod względem trwałości, jakości wykonania i estetyki. Najbardziej solidnie wykonane wieszaki na ubrania, drewniane, metalowe czy z plastiku, mogą nam służyć przez wiele lat. Te, które wytworzone zostały ze słabej jakości niezbyt solidnego metalu czy plastiku, będziemy musieli szybko wyrzucić, narażając się na koszty.

Drewniane wieszaki na ubrania a środowisko naturalne

Wieszaki i środowisko naturalne? Takie zestawienie na pierwszy rzut oka może wydać nam się dziwne, jednak chwila refleksji wystarczy, by uświadomić sobie, jak duże znaczenie może mieć wybór rodzaju tworzywa, z jakiego wykonany jest nasz wieszak na nasze środowisko. W ciągu naszego życia przez nasze ręce przechodzi bardzo duża liczba wieszaków. A ponieważ są one w nieustannym użytku, szybko się zużywają i trafiają na śmietnik. Zdecydowanie najtrwalsze drewniane wieszaki na ubrania idą pod względem wytrzymałości łeb w łeb z wieszakami z metalu. Najszybciej niszczą się za to wieszaki plastikowe, o ile nie są wykonane z bardzo solidnego tworzywa. Wybór wieszaków z drewna jest zatem najbadziej korzystny dla środowiska. Ponieważ mogą służyć nam dużej, później trafiają na śmietnik, a do tego z łatwością ulegają rozkładowi, nie obciążając środowiska w tak dużym stopniu, jak wyrzucone na śmietnik wieszaki z plastiku czy metalu.

Kupujemy wieszaki: drewniane, metalowe czy z tworzyw sztucznych?

Trwałość, solidność, odpowiedni kształt, staranność i estetyka wykonania – to najważniejsze kryteria, które powinniśmy brać pod uwagę, wybierając wieszaki, zarówno do naszego domu, jak i wtedy, gdy dokonujemy zakupu większej ilości wieszaków do naszej firmy. Im wieszak jest solidniej wykonany, im trwalsze materiały zostały użyte do jego wytworzenia, tym dłużej i lepiej będzie on nam służył. Jeśli do tego wieszak ma piękny, oryginalny kształt i niepowtarzalny kolor, tym lepiej zharmonizuje się on z wystrojem wnętrza w naszym mieszkaniu czy w firmie, dodatkowo ciesząc oko. Kupując wieszaki warto poświęcić choćby kilka minut na przejrzenie ofert dostępnych na rynku i dokonanie właściwej decyzji.

 

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

eHokery.pl - hokery, krzesła , stoły

Sklep internetowy eHokery.pl daje klientom możliwość wyposażenia swojego wnętrza w wysokiej jakości krzesła oraz hokery barowe przy jednocześnie najbardziej atrakcyjnej cenie na rynku. Znajdziecie tu bogaty asortyment mebli, a wśród nich najbardziej rozpoznawalne produkty wyposażenia wnętrz.
Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów na rynek Polski dzięki czemu możemy zaoferować Państwu błyskawiczna wysyłkę oraz 24 msc gwarancji.