Fotele kosmetyczne

Zapewnij wygodę i komfort klientom swojego salonu.

Fotel obrotowy Karlos biało-szary
319,00zł
449,00zł
Produkt dostępny. Wysyłka 24h
Fotel obrotowy Karlos szaro-czarny
319,00zł
449,00zł
Produkt dostępny. Wysyłka 24h
Krzesło biurowe obrotowe MORIS czarno-białe
245,00zł
339,00zł
Produkt dostępny. Wysyłka 24h
Krzesło biurowe obrotowe MORIS biało-szare
259,00zł
339,00zł
BRAK TOWARU
Krzesło biurowe obrotowe MORIS czarno-szare
259,00zł
339,00zł
BRAK TOWARU
Fotel obrotowy Elmo - biały
159,00zł
199,00zł
BRAK TOWARU
Fotel obrotowy Elmo - czarny
159,00zł
199,00zł
BRAK TOWARU
Fotel obrotowy Elmo - grafitowy materiał
209,00zł
279,00zł
BRAK TOWARU
Fotel obrotowy Elmo - różowy
159,00zł
199,00zł
BRAK TOWARU
Fotel obrotowy Elmo - szary
159,00zł
199,00zł
BRAK TOWARU

Gabinet: fotele kosmetyczne, meble, eleganckie detale… 

Czy za pomocą wystroju wnętrza można stworzyć wrażenie komfortu i profesjonalizmu? Zdecydowanie tak. Przytulny i nowoczesny – taki powinien być salon kosmetyczny i tego oczekują klientki i klienci dzisiejszych gabinetów czy salonów SPA. Podczas wizyty w salonie klienci zwracają uwagę nie tylko na jakość obsługi i dobre wyszkolenie personelu. Ważne są dla nich także takie elementy, jak schludność, czystość, zapach, muzyka, a także wystrój wnętrza. Fotele  kosmetyczne dostępne są na rynku w bardzo szerokim wyborze. Ważne, by ten najważniejszy mebel w naszym gabinecie był profesjonalny i odpowiednio utrzymany. Inne elementy wyposażenia wnętrza także decydują o wrażeniu, jakie sprawia nasz gabinet: szafki, półki, stolik, krzesła – wszystko to powinno być starannie dobrane, schludne i tworzyć odpowiednią atmosferę. 

Fotel do gabinetu kosmetycznego

Warto zadbać o detale i odpowiedni wystrój wnętrza. Oprócz szafek, półek czy konsoli ważną rolę pełni fotel do gabinetu kosmetycznego, na którym klient siedzi podczas zabiegu. Siedzisko takie musi zapewniać komfort i wygodę, relaksować. Najlepiej zatem, by było tapicerowane i odpowiednio wyprofilowane. Zarazem jednak, niezwykle ważne jest, by łatwo było je utrzymać w czystości. Fotel do gabinetu kosmetycznego – ponieważ zajmuje go wiele osób – musi być zawsze schludny i higieniczny, dając klientom nie tylko relaks, ale i poczucie bezpieczeństwa.

Cała gama doznań

W gabinecie kosmetycznym ważny jest każdy każdy element wyposażenia wnętrza, czy to fotele kosmetyczne, czy witryny z eksponowanymi kosmetykami na sprzedaż, czy inne meble. Ale niebagatelną rolę pełnią też odpowiednio dobrane detale: kwiaty w wazonie, obrazy na ścianach, wszelkiego rodzaju ozdoby, żyrandole, żaluzje czy firanki. Kolosalną rolę pełni odpowiednia kolorystyka całości. Barwy powinny być raczej stonowane, dyskretne, choć to nie reguła – wszystko zależy od tego do jakiej klienteli chcielibyśmy się zwrócić. Nie zapomnijmy o muzyce i zapachu. 

Poczekalnia: stolik, wieszak, fotel do salonu kosmetycznego

Zdarza się czasami, że z powodów od nas niezależnych, zaplanowana na określoną godzinę wizyta opóźnia się. Klient, który zmuszony jest czekać na swoją wizytę, mimo że przyszedł na czas, nie może z tego powodu odczuwać dyskomfortu. Jego zminimalizowanie to zadanie dla personelu, który w odpowiedni sposób zajmie się klientem, ale ważną rolę odgrywa również to, w jakich warunkach spędzi czas oczekiwania na zabieg. Poczekalnia powinna być miejscem, w którym zapewnimy naszym klientom poczucie spokoju i komfortu. Powinny znaleźć się w niej odpowiednie meble, pozwalające na chwilę relaksu podczas oczekiwania: stolik, poręczny wieszak, sofa czy wygodny fotel. Do salonu kosmetycznego przychodzimy, by oderwać się od codzienności i zapomnieć o kłopotach. W poczekalni powinny znaleźć się zatem także kolorowe gazety, katalogi czy telewizor. 

 

eHokery.pl - hokery, krzesła , stoły

Sklep internetowy eHokery.pl daje klientom możliwość wyposażenia swojego wnętrza w wysokiej jakości krzesła oraz hokery barowe przy jednocześnie najbardziej atrakcyjnej cenie na rynku. Znajdziecie tu bogaty asortyment mebli, a wśród nich najbardziej rozpoznawalne produkty wyposażenia wnętrz.
Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów na rynek Polski dzięki czemu możemy zaoferować Państwu błyskawiczna wysyłkę oraz 24 msc gwarancji.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com