30 dni na zwrot towaru

Kosze na śmieci

Dbanie o środowisko i otoczenie to obowiązek każdego z nas. Są w tym pomocne kosze na śmieci zewnętrzne. Te dostępne w naszej ofercie mają przeznaczenie różnego rodzaju: na odpady biodegradowalne, plastik, szkło, metal czy papier, dzięki czemu można bez problemu wybrać odpowiedni pojemnik. Nasze pojemniki uliczne są wykonane z mocnego tworzywa HDPE, które jest odporne na promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne. Szczelna klapa gwarantuje niewydostawanie się nieprzyjemnych zapachów na zewnętrz. Pojemniki dostępne w naszej ofercie spełniają wymogi polskich i europejskich norm. Dostępne pojemności to 120L i 240L.

Przydomowe pojemniki na śmieci – jakie wybrać?

Unijne wymogi dotyczące odzyskiwania odpadów sprawiły, że w Polsce od 2017 roku wdrażany jest Jednolity System Segregacji Odpadów (JSSO); zakłada on segregację śmieci na pięć podstawowych kategorii: bioodpady, papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne oraz zmieszane odpady komunalne. Każda z frakcji gromadzona jest w pojemniku o innym kolorze – dlatego nie tylko na osiedlach, ale również przy domach jednorodzinnych zobaczyć można kolorowe pojemniki na śmieci. Dostępne w naszej ofercie pojemniki na odpady to ergonomiczne kosze oznakowane zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. W asortymencie znajdziesz pojemniki w następujących kolorach:

  • czarny – pojemnik na odpady zmieszane;
  • brązowy-  pojemnik na bio odpady;
  • zielony – pojemnik na szkło;
  • niebieskie – pojemnik na papier;
  • żółty – pojemnik na metal i tworzywa sztuczne.

Przy wyborze pojemnika na odpady warto zwrócić uwagę na potrzeby związane z gospodarowaniem śmieciami: w niektórych domach potrzebny będzie dużo większy pojemnik na odpady zmieszane, w innych najszybciej zapełniają się pojemniki na tworzywa sztuczne i metal. Istotną kwestią jest także harmonogram odbioru śmieci przez firmę wywożącą odpady: zbyt mały pojemnik nie pomieści wszystkich śmieci, zbyt duży z kolei może powodować ich zaleganie i wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Oferujemy najczęściej wybierane śmietniki do segregacji, czyli pojemniki o pojemności 120 l i 240 l – w zestawie lub pojedynczo, co ułatwia wybór koszy na odpady idealnie dopasowanych do potrzeb.

Pojemniki na śmieci do segregacji – wygodne i praktyczne rozwiązanie

Specjalne kosze na śmieci i do segregacji ułatwiają sortowanie śmieci już na etapie wyrzucania ich do pojemników w kuchni. Odpowiednio oznakowane pojemniki do segregacji śmieci powinny być nie tylko pojemne, ale również wygodne w codziennym użytkowaniu. W naszej ofercie znaleźć można kosze do segregacji śmieci pod zlewozmywak, uniwersalne kosze o niewielkich wymiarach – idealne do łazienki lub biura, a także profesjonalne dwukomorowe pojemniki na śmieci z uchwytami stabilizującymi worki, dopasowaną pokrywą oraz stopką do otwierania pojemnika. Dodatkowym atutem jest także możliwość wyjmowania i wkładania pojemników – uchwyty zamieniają się wówczas w wygodne rączki do przenoszenia. Całość jest bardzo pojemna, a dzięki kompaktowym wymiarom zmieści się w nawet najmniejszej kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania dopasowanych do indywidualnych potrzeb pojemników na śmieci – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

eHokery.pl - hokery, krzesła , stoły

Sklep internetowy eHokery.pl daje klientom możliwość wyposażenia swojego wnętrza w wysokiej jakości krzesła oraz hokery barowe przy jednocześnie najbardziej atrakcyjnej cenie na rynku. Znajdziecie tu bogaty asortyment mebli, a wśród nich najbardziej rozpoznawalne produkty wyposażenia wnętrz.
Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów na rynek Polski dzięki czemu możemy zaoferować Państwu błyskawiczna wysyłkę oraz 24 msc gwarancji.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com